QUQUQ

KombiBox

Z uwagi na kompaktowość i wysokość wnętrza wysoki van stanowi idealną bazę do tego aby stał się minkamperem. W tym celu KombiBoxa wkładamy do bagażnika i wszystko co niezbędne w podróży mamy w aucie: łóżko, kuchenkę, zapas wody i miejsce na sprzęt.

Ten kompaktowy system jest zmontowany w ciągu kilku minut. Kuchenka jest gotowa do użytkowania w kilka sekund a wygodne łózko jest rozłożone jedna ręką. Już możesz się cieszyć wakacyjną podróżą w pełni zrelaksowany.

KombiBox pasuje do:

Citroën Berlingo First
Citroën Berlingo II
Citroën Berlingo III
Citroën Berlingo III XL

Dacia Dokker

Fiat Doblò I
Fiat Doblò II
Fiat Doblò II lang

Ford Tourneo Connect I
Ford Tourneo Connect II
Ford Tourneo Grand Connect II

Mercedes Citan long (= normal)
Mercedes Citan extralong
Mercedes Vaneo

Nissan NV 200/Evalia

Opel Combo C
Opel Combo D
Opel Combo D long
Opel Combo E
Opel Combo E long

Peugeot  Partner Origin
Peugeot  Partner Tepee
Peugeot  Rifter
Peugeot  Rifter long

Renault  Kangoo I
Renault  Kangoo II
Renault  Grand Kangoo II

VW Caddy 3
VW Caddy Maxi 3
VW Caddy 4
VW Caddy Maxi 4

MidiBox

Produkowany, prawie bez zmian, od 1979 do 2018 roku sprawdzone w swojej przydatności w wyprawach i off-roadzie. Wyposażone w MidiBox zmieniają się w mały kamper w kilka chwil. Śpisz wygodnie, sucho ciepło i bezpiecznie w swoim samochodzie. MidiBox umieszczamy, po prostu, w bagażniku i gotowe – wygodne łózko oraz kuchenka z zapasem wody.

Z uwagi na stosunkowo wąskie tylne drzwi samochodu moduł kuchenny jest umiejscowiony w bagażniku w pierwszej kolejności po czym mocujemy pasami. Łózko jest wsunięte wzdłuż modułu kuchennego obrócone o 90 stopni i przytwierdzone przy pomocy śrub z uchwytami.

Ten kompaktowy system jest zmontowany w ciągu kilku minut. Kuchenka jest gotowa do użytkowania w kilka sekund a wygodne łózko rozkładamy jedną ręką. Już możesz się cieszyć wakacyjną podrożą w pełni zrelaksowany.

MidiBox pasuje do:

Toyota Proace

Toyota Proace Verso

Citroën SpaceTourer

Nissan NV 200/Evalia

Peugeot Traveller

BusBox

Dla klasyki wsród kompaktowych kamperów (busów) przeznaczony jest BusBox. Umieszczamy go zwyczajnie w bagażniku i wszystko co najważniejsze w podroży jest na pokładzie: łóżko, kuchenka, zapas wody.

Te największe produkowane przez QUQUQ boxy posiadają demontowane łózko. To pozwala na montaż skrzyni kuchennej i łózka jednego po drugim.

Kuchenka jest gotowa do użycia w kilka sekund a wygodne łóżko rozkłada się jedną ręką. Już możesz się cieszyć wakacyjną podróżą w pełni zrelaksowany.


BusBox pasuje do:

Citroën Jumper

Fiat Scudo
Fiat Ducato

Ford Tourneo Custom
Ford Transit Custom new
Ford Transit Kasten new
Ford Transit Kasten old

Hyundai H1

Iveco Daily

Mercedes Vito new
Mercedes Mixto new
Mercedes V-Klasse
Mercedes Vito old
Mercedes Viano old
Mercedes Sprinter

Nissan Primastar

Opel Vivaro A
Opel Vivaro B
Opel Movano

Peugeot Expert
Peugeot Boxer

Renault Trafic
Renault Master

Toyota ProAce old

VW T4
VW T5
VW T6
VW Crafter

D-Box

Z uwagi na stosunkowo wąskie tylne drzwi samochodu moduł kuchenny jest umiejscowiony w bagażniku w pierwszej kolejności i zamocowany pasami. Łózko jest wsunięte wzdłuż modułu kuchennego obrócone o 90 stopni i przytwierdzone przy pomocy śrub z uchwytami.

Ten kompaktowy system jest zmontowany w ciągu minuty. Kuchenka jest gotowa do użytkowania w kilka sekund a wygodne łózko jest rozłożone jedna ręką. Już możesz się cieszyć wakacyjną podrożą w pełni zrelaksowany.

D-Box pasuje do: LR Defender
FlatBox

FlatBox dla Toyoty Landcrusier (5-cio drzwiowa, 5-cio siedzeniowa z przesuwnymi tylnymi siedzeniami).

Flatbox zbudowano wiosną 2018 roku dla nowego modelu Toyoty Landcrusier 150. Specjalnie zaprojektowany boks kuchenki (H 32 cm) czyni go przydatnym dla samochodów o stosunkowo niskim wnętrzu.

Skrzynia to połączenie kuchni, łóżka i miejsca na sprzęt w jeden moduł FlatBox.

Po prostu wkładamy go do bagażnika i wszystko gotowe. Wygodne łóżko oraz kuchnia z zapasem wody.

Ten kompaktowy system jest zmontowany w ciągu minuty. Kuchenka jest gotowa do użytkowania w kilka sekund a wygodne łózko jest rozłożone jedna ręką. Już możesz się cieszyć wakacyjną podróżą w pełni zrelaksowany.

FlatBox pasuje do:

Land Rover Discovery 3
Land Rover Discovery 4
Seat Alhambra (without backseats)
Toyota Land Cruiser 150

G-Box

Produkowane prawie bez zmian od 1979 do 2018 roku sprawdzone w swojej przydatności do wypraw i off-roadu. Wyposażone w G-Box zmieniają się w mały kamper w kilka chwil. Śpisz wygodnie, sucho ciepło i bezpiecznie w swoim samochodzie. G-Box umieszczamy, po prostu, w bagażniku i gotowe! Wygodne łózko oraz kuchenka z zapasem wody.

Z uwagi na stosunkowo wąskie tylne drzwi samochodu moduł kuchenny jest umiejscowiony w bagażniku w pierwszej kolejności i zamocowany pasami. Łózko jest wsunięte wzdłuż modułu kuchennego obrócone o 90 stopni i przytwierdzone przy pomocy śrub z uchwytami.

Ten kompaktowy system jest zmontowany w ciągu kilku minut. Kuchenka jest gotowa do użytkowania w kilka sekund a wygodne łózko jest rozłożone jedna ręką. Już możesz się cieszyć wakacyjną podrożą w pełni zrelaksowany.

G-Box przeznaczony do Mercedesa G

(modele do roku 2018, długie zawieszenie)